Hakkımızda

FİRMAMIZ 1989 yılında Cihan BULUT tarafından CİHAN HALI VE MOBİLYA olarak kurulmuştur. Perakende halı satışında alışılmışın dışında ürün yelpazesiyle çok kısa sürede bölgedeki müşteri ilişkilerinde güveni ve kurumsal hizmeti sağlamış ve sektörde öncü firma unvanını almıştır.

Makine ve el dokuma halıları, özel tezgah halıları, kilim, çocuk&bebek odası halıları, natürel&suni deri halı koleksiyonları, patchwork halılar, shaggy halılar ve müşteri talebinde sınırları kaldıran Özel tasarım koleksiyonları ile yurt içi ve yurt dışındaki satışlarında kaliteli ve hızlı hizmeti en uygun maliyetler ile sunmak için çalışmalarını sürdürmektedir. 1994 yılında bölgede 2 şubesi ile hizmet vermeye başlamıştır .Zaman zaman bölgede farklı şubeleriyle hizmet vermeye devam eden firmamız 2010 yılında Malatya bölgesinin en gözde semtlerinde ve malatyanın en büyük halı mağazası olarak hizmette sınır tanımadan tek şubesiyle CİHAN HALI MOBİLYA&EV TEKSTİLİ olarak devam etmiştir. Portföyünü daha çok genişleterek dış ve iç mekan halıfleks, yapay çim, kişiye özel tasarımlar vb. alanlarda daha geniş kitlelere hizmet vermek için özen göstermektedir.7 ‘den 70’e her kesime ve her kişiye hitap etmek adına ürün yelpazesinde kalitesinden ödün vermeden daha fazla genişletmiş ve bölgede öncü firmalardan olmuştur. Firmamız kurumsal servis ve müşteri ilişkilerindeki güven sayesinde bulunduğu çizgide istikrarlı olarak ilerlemektedir.

Firmamız birbirinden farklı koleksiyonları YENİLİKÇİ, REKABETÇİ, ÖNCÜ ve DOĞRU HİZMETİ kendine ilke edinmiş 2. Kuşak yöneticilerimiz ile CİHAN HALI BOUTİQUE olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR